Rejonowe zawody z koszykówki dziewcząt 5x5

 

23 stycznia kobieca drużyna naszej szkoły, po zwycięstwie na zawodach powiatowych wzięła udział w półfinałach wojewódzkich w koszykówce dziewcząt.

W pierwszym meczu nasze zawodniczki zdominowały drużynę przeciwną i wygrały z ogromną przewaga z Suchą Beskidzką. Kolejny pojedynek  był dużo bardziej wymagający, po zaciętej walce dziewczęta z Tytusa uległy drużynie z Nowego Targu, która finalnie wygrała cały turniej.  W ostatnim meczu już na samym początku przeciwniczki z Zakopanego brutalnie i niesportowo sfaulowały kluczową zawodniczkę naszej drużyny, która nie była już w stanie zagrać do końca spotkania. Pomimo tego zdarzenia nie poddawaliśmy się, ale w samej końcówce wynik był 12:13 dla dziewcząt z Zakopanego. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji końcowej.

Warto wspomnieć, że skład Tytusa to zawodniczki z pierwszych i drugich klas, dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia za rok!
 
Trener mgr Agnieszka Maciuszek
 
Tekst i zdjęcia: A. Maciuszek
 
Dodała AK
24.01.2020
zsp.edu.pl